Tylko online

KAMIZELKA MĘSKA AlPINUS ARTOS

Nowy produkt

Kamizelka Artos to  kolejny krok w stronę tworzenia zrównoważonej odzieży. W środku wykorzystano eko wypełnienie REPREVE®. Jest to certyfikowana, innowacyjna ocieplina pozyskana z plastikowych butelek.

Nie znalazłeś rozmiaru lub koloru? ZAPYTAJ

Więcej szczegółów

299,00 zł brutto

Opis produktu

Męska pikowana kamizelka Alpinus to połączenie wygody i ciepła w chłodne dni. Klasyczny krój z kapturem docenisz w przejściowych miesiącach. Kamizelka Artos to  kolejny krok w stronę tworzenia zrównoważonej odzieży. W środku wykorzystano eko wypełnienie REPREVE®. Jest to certyfikowana, innowacyjna ocieplina pozyskana z plastikowych butelek.

 

Kamizelka jest bardzo miła w dotyku. Miękka i elastyczna, nie krępuje ruchów. To wszystko za sprawą delikatnej poliamidowej poszewki oraz ekologicznej, innowacyjnej ociepliny pozyskanej z surowców wtórnych. REPREVE® to globalny, certyfikowany produkt wykorzystywany przez odpowiedzialne marki na całym świecie.

 

Kamizelka wyposażona jest w 5 kieszeni: 2 boczne zamykane na zamek SBS oraz 3 wewnętrzne, z których jedna posiada praktyczne zamknięcie na rzep. Ważnym elementem jest zintegrowany kaptur z możliwością regulacji, który stanowi dodatkową osłonę przed nieprzyjemnym chłodem. Praktyczna materiałowa pętelka pozwala wygodnie powiesić kamizelkę na wieszaku.

 

Model Artos cechuje się dobrą izolacją cieplną. To klasyczna, pikowana kamizelka wpasowująca się w outdoorowo – sportowe trendy. Wygodna, wszechstronna, zajmuje mało miejsca w bagażu. Spakuj ją do plecaka i załóż, gdy zrobi się chłodniej.  

 

Męska kamizelka Alpinus Artos – kluczowe cechy:

- Pikowany, klasyczny krój;

- Certyfikowana, eko ocieplina REPREVE® pozyskana z plastikowych butelek;

- Kaptur z możliwością regulacji;

- 5 kieszeni;

- Ściągacze na biodrach;

- Wygodna pętelka pozwalająca wygodnie powiesić kamizelkę.

 

Produkty powiązane

22 innych produktów w tej samej kategorii: