Impregnacja i czyszczenie

Impregnacja obuwia to zagadnienie kluczowe dla komfortu, a nieraz i bezpieczeństwa, w czasie przemierzania górskich szlaków. Buty zaimpregnowane we właściwy sposób nie przemokną nawet w trudnych warunkach, bez względu na to czy pada deszcz, czy śnieg. Należy jedna pamiętać, że różne rodzaj obuwia powinno się impregnować różnymi środkami. Do skór...

Impregnacja obuwia to zagadnienie kluczowe dla komfortu, a nieraz i bezpieczeństwa, w czasie przemierzania górskich szlaków. Buty zaimpregnowane we właściwy sposób nie przemokną nawet w trudnych warunkach, bez względu na to czy pada deszcz, czy śnieg. Należy jedna pamiętać, że różne rodzaj obuwia powinno się impregnować różnymi środkami. Do skór licowych polecane są tłuszcze woski lub oleje, a do skór zamszowych i nubuku impregnaty w aerozolu. Podobnie buty z materiałów łączonych powinno się impregnować aerozolowymi impregnatami.

Więcej

Impregnacja i czyszczenie Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • Impregnat do obuwia z nubuku i zamszu z aplikatorem w gąbce jest wygodny w użyciu i bardzo skuteczny.Ten impregnat to środek do pielęgnacji na bazie wody do butów z cholewką z nubuku i zamszu.

    36,00 zł
  • Mink Oil – impregnująca pasta olejowa. Natłuszcza, wygładza skórę, chroni przed namakaniem, zapobiega powstawaniu pęknięć. Do skór gładkich naturalnych i natłuszczonych.

    19,99 zł
  • Impregnat do butów ASOLO 150 ml to uniwersalny środek na bazie wody, który przywraca lub nadaje właściwości wodoodporne obuwiu wykonanemu ze skóry nubukowej, zamszowej oraz welurowej.

    39,99 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów