Plecaki

Wszystko co potrzebne masz przy sobie

Wybierając się w teren musisz wszystko zabrać ze sobą.
W summit-asolo.pl znajdziesz małe plecaki dobre na krótkie
wypady za miasto jak i takie, które mogą Ci toważyszyć
podczas długich ekspedycji.

Plecaki Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Plecak Hike Pack 20 marki Tatonka to optymalny wybór dla każdego miłośnika turystyki i podróży. Duża pojemność pozwala na wygodne przenoszenie najpotrzebniejszych rzeczy, a kompresja boczna umożliwia dowlone regulowanie rozmiaru plecaka.

  489,00 zł
 • Pakowany od góry Hike Pack 22 jest częścią nowej linii plecaków turystycznych Tatonka, wyposażonej w siatkę wentylacyjną na plecach. Posiada wentylowane szelki i wentylowany pas biodrowy.

  479,00 zł
  Tylko online
 • Kompaktowy i bardzo pojemny plecak turystyczny Alpinus Teno 24 to najmniejszy model z linii Tactical. Spontaniczny, krótki wypad w góry czy wycieczka za miasto? Teno 24 spełni Twoje oczekiwania.

  349,00 zł
 • Tatonka Norix 32 to pojemny plecak trekkingowy. Z otwieraną na całej długości komorą główną, bocznymi elastycznymi kieszeniami i materiałowymi uchwytami ułatwiającymi użytkowanie.

  599,00 zł
 • Wspinaczkowy plecak Berghaus Alpine 30 imponuje niską wagą, co przekłada się na wysoki komfort podczas różnego typu aktywności outdoorowych.

  449,00 zł
 • Wytrzymały, lekki nylon 210 D; - Siatka dystansowa pozwalająca uzyskać niedoścignioną wentylację dzięki wykorzystaniu czterokierunkowej cyrkulacji powietrza; - Wytrzymały materiał D-Tech o strukturze przypominającej diament. Podczas uszkodzenia nie ulegnie dalszemu rozerwaniu i nie pruje się 

  289,00 zł
  Tylko online
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów