Buty turystyczne niskie

Buty turystyczne niskie to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich wybierających się na kilka dni w góry ze średnim lub niewielkim plecakiem. Sprawdzą się także na potrzeby turystyki miejskiej i do codziennego użytku. Dzięki podeszwom o odpowiedniej twardości stawiane w nich kroki będą stabilne i bezpieczne. Wykorzystana w ich budowie guma VIBRAM g...

Buty turystyczne niskie to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich wybierających się na kilka dni w góry ze średnim lub niewielkim plecakiem. Sprawdzą się także na potrzeby turystyki miejskiej i do codziennego użytku. Dzięki podeszwom o odpowiedniej twardości stawiane w nich kroki będą stabilne i bezpieczne. Wykorzystana w ich budowie guma VIBRAM gwarantuje rewelacyjną przyczepność w zróżnicowanych, górskich warunkach.

Więcej

Buty turystyczne niskie Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Szybki podgląd
  722,50 zł 850,00 zł -15%

  Bardzo lekkie damskie buty trekkingowe włoskiej marki Asolo wyposażone w membranę GORE-TEX® Extended Comfort i podeszwę Synthesis z mieszkanką Megagrip o genialnej wręcz przyczepności pochodzącą od znanej na całym świecie marki Vibram®. Tabela rozmiarów

  722,50 zł 850,00 zł -15%
  Obniżka!
 • Szybki podgląd
  509,40 zł 849,00 zł -40%

  Lekkie, męskie buty podejściowe z membraną GORE-TEX®, które doskonale sprawdzą się w skalistym terenie.

  509,40 zł 849,00 zł -40%
  Obniżka!
 • Lekkie, damskie buty podejściowe z linii ALPINE APROACH włoskiej marki Asolo, które doskonale sprawdzą się w skalistym terenie.

  390,00 zł
 • Bardzo lekkie damskie buty miejsko-trekkingowe włoskiej marki ASOLO wyposażone w membranę GORE-TEX® Extended Comfort i podeszwę A-Sport z gumą MEGAGRIP o genialnej wręcz przyczepności pochodzącą od znanej na całym świecie marki Vibram®.

  690,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów