Nowy Obniżka! CZOŁÓWKA TIKKINA PETZL 300 LUMENS Zobacz większe

CZOŁÓWKA TIKKINA PETZL 300 LUMENS

Nowy produkt

Zaletą czołówki Petzl jest jej prostota. Zwarta, stosunkowo płaska głowica z jedną diodą osadzona jest na specjalnej płytce umożliwiającej kierowanie światła tam, gdzie jest to potrzebne.

Nie znalazłeś rozmiaru lub koloru? ZAPYTAJ

Więcej szczegółów

119,00 zł brutto

-30%

170,00 zł brutto

Opis produktu

Czołówka Tikkina będzie idealna dla miłośników wędrówek, biwaków i wyjazdów na kemping. Prosta, funkcjonalna latarka czołowa ma moc maksymalną 300 lm i może oświetlić pole widzenia na odległość do 65 m. Wykonana została w systemie Hybrid Concept i może być zasilana zarówno bateriami AAA, jak i dostępnym oddzielnie akumulatorem Ni-MH.

Zaletą czołówki Petzl jest jej prostota. Zwarta, stosunkowo płaska głowica z jedną diodą osadzona jest na specjalnej płytce umożliwiającej kierowanie światła tam, gdzie jest to potrzebne. Głowicę można przesuwać jedną ręką i zmieniać jej położenie także podczas użytkowania. Umieszczona została na szerokiej, wygodnej, elastycznej opasce  regulacją szerokości, którą można prać w razie zabrudzenia. Głowica jest wodoszczelna, co sprawia, że latarka może pracować np. podczas deszczu.

Czołówka na trzy tryby świecenia: Max Burn Time, Standard i Max Power, a przełączanie ich oraz włączanie i wyłączania latarki odbywa się za pomocą jednego przycisku. Dioda generuje światło o maksymalnej mocy 300 lm. W tym trybie jego zasięg to 65 m, a latarka może pracować do 2 h na bateriach i do 3 h na akumulatorze. W trybie Standard moc światła to 100 lm, a zasięg 40 m przy długości pracy 7-10 h zależnie od źródła zasilania. W trybie Max Burn Time czołówka ma moc 7 lm i oświetla teren na odległość 10m, ale może za to działać aż do 100-120 h. 

Moc max. (lm)300 lm

Zasięg max. (m)65 m

Odporność na wodęIPX4

Waga92 g

Zasilanie3 x AAA / akumulator

Czas świecenia max. (h)w trybie standard do 10 h z bateriami AAA i do 7 h z akumulatorem

ilość trybów pracy3

KolorNiebieski

Produkty powiązane

4 innych produktów w tej samej kategorii: