Obniżka! BUTY SALTIC VAMPIR Zobacz większe

Buty wspinaczkowe Saltic Vampir

Nowy produkt

Buty wspinaczkowe z wygodnym i szybkim zapięciem na dwa niezależne rzepy Velcro.

Tabela rozmiarów

Nie znalazłeś rozmiaru lub koloru? ZAPYTAJ

Więcej szczegółów

309,59 zł brutto

-14%

359,99 zł brutto

Opis produktu

Buty wspinaczkowe Saltic Vampir


Vampir to techniczne buty wspinaczkowe z wygodnym i szybkim zapięciem na dwa niezależne rzepy Velcro. Doskonale przenoszą całą siłę nacisku w strefę dużego palca, co gwarantuje precyzję stawania oraz niesamowite czucie. W celu zapewnienia maksymalnej precyzji buty zostały wyposażone w specjalną wewnętrzną podszewkę Evolsa RC z bardzo czułym wykończeniem w strefie dużego palca. Gwarantuje to doskonałe czucie skały i umożliwia precyzjne przenoszenie siły na stopnie.

Średnia asymetria przedniej części buta jest kompensowana przez prosty profil pięty, co sprawia, że Vampir jest butem uniwersalnym o sportowym charakterze zachowującym przy tym dużą wygodę użytkowania.

Cholewka wykonana ze skóry syntetycznej została połączona w przedniej części buta z wysokiej klasy podszewką Cambrelle®. Podszewka ta zapewnia odpowiedni klimat stopie, utrzymuje powstały pot z dala od skóry oraz chroni przed powstawaniem bakterii i nieprzyjemnego zapachu.

Przemyślana perforacja rantów i stopy nadaje Vampirowi lekkości i poprawia elastyczność buta. Precyzyjnie poprowadzona guma w części śródstopia opinająca piętę, zapewnia idealne ułożenie stopy w bucie oraz dodatkową stabilizację. Dzięki temu Vampir doskonale sprawdza się na boulderach, drogach prowadzących po małych stopniach, a także na tarciowych płytach.

Parametry techniczne:
Cholewka: Skóra syntetyczna
Wysciółka: Cambrelle®
Śródpodeszwa: Evolsa RC
Podeszwa: Extasy® 3.7 mm
Waga: 420 g (para)

tabela rozmiarów saltic

1 inny produkt w tej samej kategorii:

  • Buty wspinaczkowe Saltic Arrow
    Buty...

    300,99 zł -14% 349,99 zł