Tylko online

BUTY ASOLO ELDO LTH GV ML

Nowy produkt

Buty Asolo ELDO LTH ML to damski model ,który bez problemu da sobie radę na stromych ,czy wilgotnych podejściach . Innowacyjne rozwiązania oraz zaawansowane technologie zastosowane w produkcji to gwarancja wysokiego komfortu użytkowania .

Nie znalazłeś rozmiaru lub koloru? ZAPYTAJ

Więcej szczegółów

818,10 zł brutto

-10%

909,00 zł brutto

Opis produktu

ASOLO ELDO LTH ML  but z niską cholewką z wysokiej jakości, nieprzemakalnego zamszu 1,5-1,7 mm. Wyściółka to  delikatna skóra i materiał cambrelle-gwarancja regulacji temperatury , wysokiej oddychalności i redukcji nadmiaru wilgoci. Model wyposażony jest w wkładkę Asolo/Ortholite o dopasowanym do damskiej stopy kształcie ,która zdecydowanie podnosi komfort wedrówki.

W butach zastosowano  techniczną, podeszwę Asolo/Vibram AG MegaGrip zaprojektowaną do użytku w zróżnicowanym terenie. Podeszwa posiada samooczyszczający profil, który ułatwia zachowanie przyczepności na błotnistym i piaszczystym podłożu. Mieszanka gumy MegaGrip jest odporna na ścieranie na podłożu kamienistym i jednocześnie gwarantuje przyczepność nawet na mokrym podłożu.  Integralną częścią podeszwy jest śródpodeszwa z pianki EVA, która zapewnia amortyzację wstrząsów, zwłaszcza na podłożu twardym.

Istotnym atutem konstrukcji butów jest  wzmocniony otok z poliuretanu, który zabezpieczy buty przed otarciami, a jednocześnie ochroni stopy przed kontuzją podczas przypadkowych uderzeń o kamienie . Dopełnieniem komfortu są elastyczne sznurowadła bez wiązań oraz termicznie profilowany język, który umożliwia doskonałe dopasowanie.

Asolo ELDO LTH ML:

  • cholewka: wysokiej jakości, nieprzemakalny zamsz 1,5-1,7 mm

  • wyściółka: skórzana i Cambrelle

  • anatomiczna wkładka Asolo/Ortholite

  • podeszwa Asolo/Vibram AG MegaGrip ze śródpodeszwą z pianki EVA

  • waga: 680 g (para, rozmiar 8 UK)

TERMIN RELALIZACJI ZAMÓWIENIA do 30 DNI 

Produkty powiązane

3 innych produktów w tej samej kategorii: