Raki, raczki, nakładki antypoślizgowe

Informacje

Aktualności

Ostatnio przeglądane

Producenci

Najczęściej kupowane

RACZKI TURYSTYCZNE RAPEKS PRO

Nowy produkt

Raczki, które idealnie nadają się do pokonywania oblodzonych lub przysypanych śniegiem szlaków turystycznych, stoków, ulic, a nawet błotnistych lasów.

Nie znalazłeś rozmiaru lub koloru? ZAMÓW

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

60,00 zł brutto

Opis produktu

Raczki turystyczne Mini Crampons Rapeks Pro idealnie nadają się do pokonywania oblodzonych lub przysypanych śniegiem szlaków turystycznych, stoków, ulic, a nawet błotnistych lasów. 8-zębne raczki doskonale dają sobie radę podczas podejść i zejść w średnio stromym terenie.

Uniwersalny rozmiar – do zastosowania na buty trekkingowe i turystyczne w rozmiarze powyżej numeru 37 EU (dla osób dorosłych). Do butów z maksymalną szerokością 8,5cm w miejscu jego mocowania.

Lekkie, małe i wytrzymałe - raki wykonane z wysokiej jakości ocynkowanej stali, która dodatkowo została pokryta farbą zabezpieczającą. Niska waga 222g. (komplet) i małe wymiary 10,5x4,5x4,3cm (sztuki) pozwoli w czasie wędrówki nie odczuwać dodatkowego zmęczenia.

Szybkość montażu - prosta konstrukcja zapewnia łatwość i szybkość zakładania raczków na buty. Wystarczy raz w domu wyregulować długości pasków, a założenie przed użyciem zajmie kilka sekund.

Innowacyjne mocowanie - nowe wiązanie, za pomocą trzech pasków poliestrowych o wysokiej wytrzymałości, pozwala na skuteczniejsze utrzymania raka w niezmiennej pozycji podczas całej wędrówki. Wysokiej jakości klamerki samozaciskowe ułatwiają w sposób szybki założenie i zdjęcie raków turystycznych.


Wyprodukowane w 100% w Polsce.
 

  • Uniwersalny rozmiar
  • Kolor taśmy: czarny
  • Szerokość taśmy: 18,5 mm
  • Ilość zębów: 8 szt.  
  • Wysokość zębów: 25 mm 
  • Waga kompletu: 222 g 
  • Gwarancja 2 lata

 alt
Kupując ten produkt wspomagasz fundację GOPR!
Kliknij tu aby dowiedzieć się więcej.

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii: