Raki, raczki, nakładki antypoślizgowe

Informacje

Aktualności

Ostatnio przeglądane

Promocje

Producenci

Najczęściej kupowane

RACZKI TURYSTYCZNE RAPEKS PRO

Nowy produkt

Raczki, które idealnie nadają się do pokonywania oblodzonych lub przysypanych śniegiem szlaków turystycznych, stoków, ulic, a nawet błotnistych lasów.

Nie znalazłeś rozmiaru lub koloru? ZAMÓW

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

60,00 zł brutto

Opis produktu

Raczki turystyczne Mini Crampons Rapeks Pro idealnie nadają się do pokonywania oblodzonych lub przysypanych śniegiem szlaków turystycznych, stoków, ulic, a nawet błotnistych lasów. 8-zębne raczki doskonale dają sobie radę podczas podejść i zejść w średnio stromym terenie.

Uniwersalny rozmiar – do zastosowania na buty trekkingowe i turystyczne w rozmiarze powyżej numeru 37 EU (dla osób dorosłych). Do butów z maksymalną szerokością 8,5cm w miejscu jego mocowania.

Lekkie, małe i wytrzymałe - raki wykonane z wysokiej jakości ocynkowanej stali, która dodatkowo została pokryta farbą zabezpieczającą. Niska waga 222g. (komplet) i małe wymiary 10,5x4,5x4,3cm (sztuki) pozwoli w czasie wędrówki nie odczuwać dodatkowego zmęczenia.

Szybkość montażu - prosta konstrukcja zapewnia łatwość i szybkość zakładania raczków na buty. Wystarczy raz w domu wyregulować długości pasków, a założenie przed użyciem zajmie kilka sekund.

Innowacyjne mocowanie - nowe wiązanie, za pomocą trzech pasków poliestrowych o wysokiej wytrzymałości, pozwala na skuteczniejsze utrzymania raka w niezmiennej pozycji podczas całej wędrówki. Wysokiej jakości klamerki samozaciskowe ułatwiają w sposób szybki założenie i zdjęcie raków turystycznych.


Wyprodukowane w 100% w Polsce.
 

  • Uniwersalny rozmiar
  • Kolor taśmy: czarny
  • Szerokość taśmy: 18,5 mm
  • Ilość zębów: 8 szt.  
  • Wysokość zębów: 25 mm 
  • Waga kompletu: 222 g 
  • Gwarancja 2 lata

 alt
Kupując ten produkt wspomagasz fundację GOPR!
Kliknij tu aby dowiedzieć się więcej.

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii: