Raki, raczki, nakładki antypoślizgowe

Informacje

Aktualności

Ostatnio przeglądane

Promocje

Producenci

Najczęściej kupowane

NAKŁADKI ANTYPOŚLIZGOWE RAPEKS EASY

Nowy produkt

Antypoślizgowe nakładki, które idealnie sprawdzą się podczas spacerów po ośnieżonym, bądź oblodzonym płaskim terenie.

Nie znalazłeś rozmiaru lub koloru? ZAPYTAJ

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

49,00 zł brutto

Opis produktu

Nakładki antypoślizgowe Rapeks Easy dedykowane są do spacerów na ośnieżonym podłożu, bądź oblodzonym płaskim terenie. Produkt idealny do stosowania w miastach i lasach, gdzie ich zastosowanie sprawia kilkukrotnie mniejsze zagrożenie upadku bądź poślizgnięcia się. Ułatwiają poruszanie się po schodach oraz nadają się do biegania po śniegu.

Nakładki wykonane są z elastycznego tworzywa (bardzo dobrej jakości) odpornego na temperatury do  -40° C. Wyposażone są od spodu w niewielki bieżnik oraz 10 mikro kolcy – 6 zlokalizowanych na przodzie obuwia i 4 z tyłu. Od wewnętrznej strony nakładek (stycznej z butem) istnieją wypustki które dodatkowo przytrzymują go przed przemieszczaniem. Innowacyjne rozwiązanie niespotykane w innych nakładkach dostępnych na rynku świetnie stabilizuje produkt na nodze podczas wędrówki.

Łatwe i szybkie do założenia – elastyczna guma sprawia, iż produkt ten zakłada i zdejmuje się bardzo szybko. Nieskomplikowana konstrukcja sprawia, że nie można założyć tego produktu inaczej. Dodatkowo instrukcja graficzna dostarczona na opakowaniu pozwoli usprawnić nam ten proces.

Lekkie, małe i wytrzymałe - waga i rozmiar powodują, iż nakładki Rapeks Easy można zabrać do kieszeni kurtki, bądź torebki. Wytrzymałość gumy i zastosowanych materiałów w tym produkcie zdecydowanie przewyższa  jakość chińskich podróbek dostępnych na Polskim rynku.

Sposób konserwacji: Po użyciu nakładki osuszyć i oczyścić. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
 

  • Dostępne rozmiary: M: 36-40, L: 40-45 EU
  • Kolor: guma: czarna, pineski: pomarańczowe, kolce: srebrne
  • Waga kompletu: M: 138 g; L: 158 g
  • Ilość kolcy: 10szt na sztukę   
  • Gwarancja 2 lata


Do użytku rekreacyjnego!
Nie stosować w terenie, w którym od nakładek zależy ludzkie życie!
Do pokonywania trudniejszych terenów, m. in. łatwych i średnich szlaków turystycznych, proponujemy zakupić raczki turystyczne Rapeks PRO, bądź raczki turystyczne Rapeks Plus

Produkty powiązane

14 innych produktów w tej samej kategorii: