Obniżka! Materac dmuchany Robens Vapour 60 Zobacz większe

Materac dmuchany Robens Vapour 60

Nowy produkt

Bardzo lekki dmuchany materac o grubości 6 cm ze specjalnie zaprojektowanymi komorami powietrznymi, idealny na wiosenno-letnie wypady.

Nie znalazłeś rozmiaru lub koloru? ZAPYTAJ

Więcej szczegółów

377,19 zł brutto

-8%

409,99 zł brutto

Opis produktu

Turystyczny dmuchany materac Robens Vapour 60


Ultralekki materac dmuchany Robens Vapour 60 to świetne wsparcie każdego dnia spędzanego na biwaku. Specjalny profil komór powietrznych odpowiada za zwiększoną wygodę podczas nocy spędzanych na tym modelu niezależnie czy korzystasz z niego w namiocie lub przydomowym ogrodzie.

W budowie materaca Robens Vapour 60 wykorzystano wytrzymały materiał w konstrukcji ripstop. Jego pokrycie tworzywem TPU sprawia, że trudniej namaka. Dodatkowo specjalnie skonstruowane komory odpowiednio podtrzymują ciało, dzięki czemu cały czas pozostają pomiędzy tymi wybrzuszonymi elementami niczym niewypełnione kanały. Umożliwiają rozprężenie się ociepliny zastosowanej w śpiworach. Współczynnik R-Value modelu wynosi 1.6, co umożliwi jego wykorzystywanie w temperaturze do 6°C. Dzięki zaworowi Peak Valve oraz kompatybilnej z materacem pompce Pump Sack (dostępna osobno) jego napompowanie jest zdecydowanie łatwiejsze. Dostarczany jest w praktycznym pokrowcu transportowym.

Specyfikacja techniczna:
Grubość: 6 cm
Materiał: 20D 390T poliester ripstop, 100% poliester
Współczynnik R-value: 1.6
Wymiary: ok. 190 x 55 x 6 cm
Wymiary po spakowaniu: ok. 27 x ø 7,5 cm
Waga: ok. 451 g 
Pokrowiec: w komplecie

2 innych produktów w tej samej kategorii: