Lista produktów producenta: DexShell

DexShell - producent wysokiej jakości wodoodpornych akcesoriów.

DexShell jest marką zajmującą się produkcją wysokiej jakości wodoodpornych akcesoriów. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii oraz użyciu materiałów o wysokiej jakości produkty DexShell zachowują cechy wodoodporne i oddychające, jednocześnie zapewniając wysoki komfort użytkowania.

Skarpety DexShell są wykonane z rozciągliwej wełny merynosa, dzięki czemu dopasowują się do stopy jak zwykłe skarpety, zachowując przy tym wysoką przepuszczalność powietrza. Chronią przed przemakaniem i zimnem nawet w ekstremalnych warunkach.

Rękawice DexShell powstały w efekcie połączenia technologii Thermolite ® oraz Coolmax ®, zapewniający doskonałą zręczność. Dodatkowo są odporne na ścieranie i wykonane zgodnie z normami EN388 i EN420 CE.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • 215,00 zł

    Wodoodporne i oddychające rękawiczki, które idealnie sprawdzą się podczas wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu w trudnych warunkach pogodowych.TERMIKA:

    215,00 zł
  • 172,00 zł

    Bardzo lekkie wodoodporne a zarazem oddychające skarpety o bezszwowej konstrukcji, sięgające za kostkę przeznaczone do użytkowania w trudnych warunkach o ciepłej porze roku.TERMIKA:

    172,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów