Liofilizaty

Informacje

Aktualności

Ostatnio przeglądane

Producenci

Najczęściej kupowane

DANIE LYOFOOD POTRAWA MEKSYKAŃSKA 370 G

Nowy produkt

29,90 zł brutto

Opis produktu

DANIE LYOFOOD POTRAWA MEKSYKAŃSKA 370 G (MAŁA PORCJA)


Składniki:
ryż 34%, mięso drobiowe 28%, czerwona fasola 10%, warzywa w zmiennych proporcjach 14% (kukurydza, cebula, papryka czerwona),
przecier pomidorowy 2%,mąka pszenna, mąka ziemniaczana, olej rzepakowy, mieszanka przypraw

Waga netto: 94 g (po uwodnieniu 370 g)
Wartość odżywcza: 1519 kJ / 359 kcal (na porcję 370 g)

Cechy żywności LYOFOOD:
100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW - do przygotowania posiłków są stosowane tylko naturalne składniki bez konserwantów, sztucznych dodatków, barwników czy wzmacniaczy smaku. Większość ziół pochodzi z własnych plantacji co sprawia ze posiłki LYO są naprawdę wyjątkowe.

SMAK PRAWDZIWEGO POSIŁKU - Lyofood przywiązuje dużą uwagę nie tylko do procesu liofilizacji, ale również do sposobu przyrządzania potraw.Potrawy przyrządzane są z najwyższej jakości składników dokładnie tak jak gotujemy nasz posiłek w domu.

ORYGINALNY KSZTAŁT I FORMA PRODUKTÓW - proces liofilizacji pozwala na zachowanie oryginalnej formy i kształtu wszystkich składników. Dzięki temu posiłki nie tylko smakują ale także wyglądają jak domowy obiad.

WYSOKA WARTOŚĆ ODŻYWCZA - liofilizowane posiłki są wysokokaloryczne. Dodatkowo produkty zachowują swoje naturalne wartości mineralne i witaminy. Spożycie posiłku LYO EXPEDITION daje energie na długotrwały wysiłek.

NISKA WAGA - liofilizowane jedzenie, dzięki usunięciu 98% wody, jest znacząco lżejsze od standardowego produktów. Posiłki są lekkie i kompaktowo zapakowane.

DŁUGI TERMIN PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA - posiłki LYO EXPEDITION mogą być przechowywane przez długi czas. Brak wody, która zostaje usunięta podczas procesu liofilizacji uniemożliwią rozwój mikroorganizmów. Dodatkowo każda torebka jest hermetycznie zamknięta i zawiera pochłaniacz tlenu.

WYSOKI STANDARD BEZPIECZEŃSTWA - aby upewnić się ze posiłki LYO EXPEDITION są bezpieczne pod każdym względem, są one dwukrotnie badane w laboratorium. Pierwszy raz po ugotowaniu i drugi raz po liofilizacji.

ULTRALEKKIE I FUNKCJONALNE OPAKOWANIE - Lyofood oferuje dwa rodzaje opakowań: pierwsze zaprojektowane tak aby było jak najmniejsze i lekkie,drugie które umożliwia przygotowanie potrawy bezpośrednio w opakowaniu.

4 innych produktów w tej samej kategorii: