Liofilizaty

Informacje

Aktualności

Ostatnio przeglądane

Producenci

Najczęściej kupowane

DANIE LYOFOOD KURCZAK PIĘCIU SMAKÓW Z RYŻEM 500 G

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

36,00 zł brutto

Opis produktu

DANIE LYOFOOD KURCZAK PIĘCIU SMAKÓW Z RYŻEM 500 G (DUŻA PORCJA)


Składniki:
ryż 36%, filet z piersi kurczaka 26%, warzywa w zmiennych proporcjach 24% (grzyby Mun, pędy bambusa,kiełki soi, papryka, cukinia, por, marchew), mąka ziemniaczana 4%, sos sojowo-grzybowy 2% (nasiona soi, woda, sól, mąka pszenna, cukier), olej rzepakowy 2%, mieszanka przypraw

Waga netto: 110 g (po uwodnieniu 500 g)
Wartość odżywcza: 1793 kJ / 424 kcal (na porcję 500 g)

Cechy żywności LYOFOOD:
100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW - do przygotowania posiłków są stosowane tylko naturalne składniki bez konserwantów, sztucznych dodatków, barwników czy wzmacniaczy smaku. Większość ziół pochodzi z własnych plantacji co sprawia ze posiłki LYO są naprawdę wyjątkowe.

SMAK PRAWDZIWEGO POSIŁKU - Lyofood przywiązuje dużą uwagę nie tylko do procesu liofilizacji, ale również do sposobu przyrządzania potraw.Potrawy przyrządzane są z najwyższej jakości składników dokładnie tak jak gotujemy nasz posiłek w domu.

ORYGINALNY KSZTAŁT I FORMA PRODUKTÓW - proces liofilizacji pozwala na zachowanie oryginalnej formy i kształtu wszystkich składników. Dzięki temu posiłki nie tylko smakują ale także wyglądają jak domowy obiad.

WYSOKA WARTOŚĆ ODŻYWCZA - liofilizowane posiłki są wysokokaloryczne. Dodatkowo produkty zachowują swoje naturalne wartości mineralne i witaminy. Spożycie posiłku LYO EXPEDITION daje energie na długotrwały wysiłek.

NISKA WAGA - liofilizowane jedzenie, dzięki usunięciu 98% wody, jest znacząco lżejsze od standardowego produktów. Posiłki są lekkie i kompaktowo zapakowane.

DŁUGI TERMIN PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA - posiłki LYO EXPEDITION mogą być przechowywane przez długi czas. Brak wody, która zostaje usunięta podczas procesu liofilizacji uniemożliwią rozwój mikroorganizmów. Dodatkowo każda torebka jest hermetycznie zamknięta i zawiera pochłaniacz tlenu.

WYSOKI STANDARD BEZPIECZEŃSTWA - aby upewnić się ze posiłki LYO EXPEDITION są bezpieczne pod każdym względem, są one dwukrotnie badane w laboratorium. Pierwszy raz po ugotowaniu i drugi raz po liofilizacji.

ULTRALEKKIE I FUNKCJONALNE OPAKOWANIE - Lyofood oferuje dwa rodzaje opakowań: pierwsze zaprojektowane tak aby było jak najmniejsze i lekkie,drugie które umożliwia przygotowanie potrawy bezpośrednio w opakowaniu.

12 innych produktów w tej samej kategorii: