Kurtka męska Berghaus Deluge Vented Jacket

Nowy produkt

Klasycznej konstrukcji męska kurtka turystyczna cechująca się niewielkimi wymiarami po spakowaniu. Zastosowana membrana Hydroshell® zapewnia komfort użytkowania podczas umiarkowanej aktywności.

Nie znalazłeś rozmiaru lub koloru? ZAPYTAJ

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

359,99 zł brutto

-40%

599,99 zł brutto

Opis produktu

Męska kurtka przeciwdeszczowa Berghaus Deluge Vented Jacket


Deluge Vented Jacket to klasycznej konstrukcji lekka, pakowna i w pełni wodoodporna męska kurtka przeznaczona do aktywności o każdej porze roku.

Kurtka Berghaus Deluge Vented Jacket jest bardzo pakowana, można łatwo i szybko skompresować ją do niewielkich wymiarów zaoszczędzając miejsce w ekwipunku. Zastosowana membrana Hydroshell® opracowana przez markę Berghaus zapewnia ochronę przed wiatrem i deszczem, a zarazem oddychalność co ma istotne znaczenie podczas wędrówek jak i codziennego użytkowania. Parametr wodoodporności wynoszący 10 000 mm H2O oraz oddychalności, kształtujący się na poziomie 8 000 g/m2/24h, oferują dobre zabezpieczenie przed deszczem i utrzymanie komfortowego klimatu przy skórze.

Kurtka turystyczna Berghaus Deluge Vented Jacket posiada w pełni regulowany kaptur oraz dwie zapinane na zamek kieszenie na drobiazgi, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Zamek główny chroniony jest wewnętrzna oraz zewnętrzną patką zapinaną u góry na rzep, a u dołu napem dzięki czemu woda i wiatr nie przenikają do środka. Obwód mankietów można regulować przy pomocy rzepów dzięki czemu unikniemy przedostawaniu się zimnego powietrza rękawami do wnętrza kurtki.

  • klasyczny, prosty, wygodny krój
  • membrana Hydroshell®
  • dwie kieszenie zapinane na zamek
  • zewnętrzna patka uszczelniająca zamek główny
  • wewnętrzna patka zapobiegająca zaczepianiu zamkiem innych materiałów
  • regulowany kaptur z usztywnionym brzegiem tworzącym “daszek”
  • ściągacze u dołu kurtki
  • regulacja mankietów przy pomocy rzepów


Membrana: Hydroshell®
Waga: ok. 378 g (rozmiar L)