Czołówka Black Diamond Icon

Nowy produkt

Najmcniejsza i najwytrzymalsza czołówka w ofercie amerykańskiej marki odporna na wodę i pył, wyposażona w dodatkowy kabel do schowania pojemnika z bateriami pod ubraniem.

Nie znalazłeś rozmiaru lub koloru? ZAPYTAJ

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

292,49 zł brutto

-35%

449,99 zł brutto

Opis produktu

Czołówka Black Diamond Icon


Icon to najbardziej zaawansowany, najwytrzymalszy i najmocniejszy z modeli czołówek oferowanych przez Black Diamond. Został stworzony z myślą o ekstremalnych warunkach i najambitniejszych wyzwaniach.

Najnowsza odsłona legendarnej latarki używanej przez czołowych wspinaczy, himalaistów i wyczynowców na całym świecie, dzięki diodzie QuadPower LED gwarantuje światło o mocy aż 500 lumenów i zasięgowi do 125 m. Opcja płynnego ściemniania pozwala użytkownikowi szybko dostosować moc światła do aktualnych potrzeb, a w razie nagłej, chwilowej konieczności użycia wiązki światła o dużej mocy można skorzystać z przycisku PowerTap™, który pozwala na przełączenie do maksymalnego trybu świecenia tylko poprzez dotknięcie obudowy czołówki.

Kolejna dioda DoublePower LED świeci światłem bardziej rozproszonym, o mniejszym zasięgu, dzięki czemu idealnie nadaje się do wszelkich czynności związanych ze sprzętem, czy biwakiem. Także i w tym przypadku można skorzystać z opcji płynnego ściemniania, a dodatkowo ze światła stroboskopowego. Icon dysponuje także diodą przeznaczoną na bardzo krótki zasięg emitującą światło czerwone, niebieskie, lub zielone. O stanie baterii informuje dioda, która w zależności od poziomu ma kolor zielony (ponad 50%), żółty (25-50%) lub czerwony (poniżej 25%).

Czołówka zasilana jest 4 bateriami AA, które można nosić klasycznie, na głowie lub (dzięki odpowiednio długiemu przewodowi) w kieszeni kurtki, albo plecaku. Wodoodporność i pyłoszczelności na poziomie IP 67 gwarantuje niezawodne funkcjonowanie w najbardziej wilgotnych lub zapylonych warunkach.

 • 1 dioda QuadPower LED
 • 1 dioda DoublePower LED
 • 1 kolorowa dioda emitująca światło czerwone, zielone lub niebieskie
 • uszczelniony pojemnik na baterie
 • technologia PowerTap pozwala na szybkie przełączanie do pełnej mocy za dotknięciem ręką
 • płynna regulacja ściemniania
 • łatwa, intuicyjna obsługa i wybór poszczególnych trybów
 • trzystopniowy wskaźnik zużycia baterii
 • zasilana 4 bateriami AA (załączone w zestawie)
 • załączony długi kabel do zasilania
 • w zestawie znajdują się paski pozwalające zamocować pojemnik z bateriami przy klatce piersiowejJasność: 500 lumenów
Zasięg światła: [High] 100 m; [Low] 2 m
Czas świecenia: [High] 70 h; [Low] 175 h
Waga: 300 g
Wymiary: 6 x 4 x 2,5 cm
Zasilanie: 4x AA (w zestawie)

Produkty powiązane

4 innych produktów w tej samej kategorii: