BUTY SALTIC VAMPIR Zobacz większe

Buty Saltic Vampir

Nowy produkt

Buty wspinaczkowe z wygodnym i szybkim zapięciem na dwa niezależne rzepy Velcro.

Tabela rozmiarów

Nie znalazłeś rozmiaru lub koloru? ZAPYTAJ

Więcej szczegółów

269,90 zł brutto

Opis produktu

Buty wspinaczkowe Saltic Vampir


Vampir to techniczne buty wspinaczkowe z wygodnym i szybkim zapięciem na dwa niezależne rzepy Velcro. Doskonale przenoszą całą siłę nacisku w strefę dużego palca, co gwarantuje precyzję stawania oraz niesamowite czucie. W celu zapewnienia maksymalnej precyzji buty zostały wyposażone w specjalną wewnętrzną podszewkę Evolsa RC z bardzo czułym wykończeniem w strefie dużego palca. Gwarantuje to doskonałe czucie skały i umożliwia precyzjne przenoszenie siły na stopnie.

Średnia asymetria przedniej części buta jest kompensowana przez prosty profil pięty, co sprawia, że Vampir jest butem uniwersalnym o sportowym charakterze zachowującym przy tym dużą wygodę użytkowania.

Cholewka wykonana ze skóry syntetycznej została połączona w przedniej części buta z wysokiej klasy podszewką Cambrelle®. Podszewka ta zapewnia odpowiedni klimat stopie, utrzymuje powstały pot z dala od skóry oraz chroni przed powstawaniem bakterii i nieprzyjemnego zapachu.

Przemyślana perforacja rantów i stopy nadaje Vampirowi lekkości i poprawia elastyczność buta. Precyzyjnie poprowadzona guma w części śródstopia opinająca piętę, zapewnia idealne ułożenie stopy w bucie oraz dodatkową stabilizację. Dzięki temu Vampir doskonale sprawdza się na boulderach, drogach prowadzących po małych stopniach, a także na tarciowych płytach.

Parametry techniczne:
Cholewka: Skóra syntetyczna
Wysciółka: Cambrelle®
Śródpodeszwa: Evolsa RC
Podeszwa: Extasy® 3.7 mm
Waga: 420 g (para)

tabela rozmiarów saltic

7 innych produktów w tej samej kategorii: