Akcesoria biwakowe

Informacje

Aktualności

Ostatnio przeglądane

Producenci

Najczęściej kupowane

Tylko online

Nomad 7 PLUS Goal Zero panel solarny ładowarka uniwersalna (7W, USB, 8-9V, 1,4A, 363 g)

Nowy produkt

Panel słoneczny Nomad 7 PLUS pozwala na bezpośrednie ładowanie urządzeń elektronicznych z wbudowanego portu USB, a udoskonalona elektronika dba o odpowiednie napięcie ładowania dla Twojego urządzenia.

Nie znalazłeś rozmiaru lub koloru? ZAPYTAJ

Więcej szczegółów

629,00 zł brutto

Opis produktu

Czym różnią się panele słoneczne Nomad 7 PLUS od modelu Nomad 7?

Przede wszystkim za pomocą Nomad 7 PLUS nie naładujesz urządzeń wymagających zasilania 12V. Model Nomad 7 PLUS nie posiada też wejścia do podpięcia kolejnego panelu solarnego, przez co nie można stworzyć wydajniejszego źródła zasilania z kilku paneli. W przypadku Nomad 7 było to jak najbardziej możliwe. I na tym jego wady się kończą ;)

Panel solarny Nomad 7 posiada zestaw 3 wyjść i 1 wejścia co oczywiście zwiększa wagę (360g). Podobny wynik uzyskuje NOMAD 7 PLUS, jednak ma on dodatkową podpórkę, dzięki której możesz ustawić go na ziemi pod kątem 45 stopni do podłoża, co zapewni najlepszą wydajność. Podpórka ta ma jeszcze kilka zalet. Ma wbudowaną wentylowaną kieszeń w której możesz przechowywać ładowane urządzenie wraz z przewodami. Podpórkę tą możesz też całkowicie zdemontować kiedy dla przykładu panel solarny montujesz do plecaka. Dzięki temu jego waga spada do 260g.

Z ładowarki solarnej Nomad 7 PLUS wyprowadzono tyko jeden przewód zakończony wtykiem GUIDE 10 (do power banku), który można podpiąć do specjalnej przejściówki dołączonej do zestawu. Zawiera ona elektronikę sterującą ładowaniem i wyposażona została w 4 diody pokazujące ilość energii pozyskiwanej w danym momencie ze słońca.

Cały panel pokryty jest wodoodporną warstwą chroniącą go przed wodą i śniegiem, dzięki czemu nawet przy chwilowo gorszej pogodzie, nie musisz zdejmować go z plecaka.

Zalety Panelu solarnego Nomad 7 PLUS

Inteligentne ładowanie urządzeń.

Naładuj swój telefon komórkowy lub inne urządzenie z portem USB bezpośrednio ze słońca. Funkcja dynamicznego auto-restartu w połączeniu z inteligentną elektroniką, dostosowują napięcie ładowania do Twojego urządzenia.

Funkcja automatycznego auto-restartu w Nomad 7 Plus sprawia, że jest to najbardziej inteligentny panel słoneczny dostępny na rynku. Dzięki możliwości śledzenia historii przepływu energii, Nomad 7 Plus rozpoznaje różnicę pomiędzy urządzeniem rozładowanym i takim, które osiągnęło w pełni naładowany stan oraz takim, które rozłączone zostało z przyczyn środowiskowych, czyli np. braku światła słonecznego, cienia, itp. Wtedy Nomad 7 Plus wykryje taką przyczynę i automatycznie przełączy źródło zasilania. Nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek dodatkowych czynności z Twojej strony – wszystko odbywa się automatycznie.

Co możesz naładować za pomocą panelu solarnego NOMAD 7 PLUS?

NOMAD 7 PLUS umożliwia ładowanie urządzeń zasilanych przez USB np. telefony komórkowe, smartfony, GPS lub odtwarzacze MP3.

Jakie produkty marki GOAL ZERO najlepiej współpracują z NOMAD 7 PLUS?

Najskuteczniejszy będzie w połączeniu z SWITCH 10, GUIDE 10 PLUS, ROCK OUT, FLIP 10 & 20, VENTURE 30, lampki z serii LIGHTHOUSE.

CECHY PRODUKTU:

NOMAD 7 PLUS to potężny panel słoneczny, który pozwala na ładowanie przenośnych urządzeń zasilanych przez USB.

  • Naładuj swój telefon komórkowy za pomocą energii słonecznej w 1-2 godziny.
  • NOMAD 7 PLUS jest bardzo łatwy w użyciu. Teraz możesz wykorzystać energię słoneczną z urządzeniami zasilanymi przez USB.
  • Możesz zgromadzić 7 watów energii słonecznej. Składana, wytrzymała konstrukcja panelu jest odporna na warunki atmosferyczne.

 

JAK DZIAŁA NOMAD 7 PLUS:

Jak używać NOMAD 7 PLUS?

1: Ustaw kąt ustawienia paneli w kierunku słońca.
2: Podłącz panel słoneczny do jednego z portów ładowania.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Goal Zero

 

Model:
NOMAD 7 PLUS
Czas ładowania Goal Zero Flip 10:
od 2.5 do 5 godzin
Czas ładowania Goal Zero Flip 20:
od 5 do 10 godzin
Czas ładowania Goal Zero Switch 10:
od 2.5 do 5 godzin
Czas ładowania Goal Zero Venture 30:
od 8 do 16 godzin
kolor:
Czarny
Mini port do ładowania panelem solarnym:
2.5 mm, 8-9 V, do 0.8 A (800 mA)(7 W max)
Port USB:
5 V, do 1.4 A (1400 mA)(7W max)
Napięcie obwodu otwartego:
8-9 V
Typ ogniwa:
mono krystaliczny
Moc znamionowa:
7 W
Waga bez podpórki:
260 g
Waga z podpórką:
363 g
Wymiary (po rozłożeniu):
33 x 22.23 x 1.27 cm
Wymiary (przed rozłożeniem):
16.5 x 22.23 x 1.9 cm

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: