OKULARY DAMSKIE JULBO MONTEROSA 2 - SP3CF

Nowy produkt

Okulary damskie Julbo MonteRosa 2 - SP3CF to idealny rekwizyt  wielogodzinnych wędrówek  Oprawki i zauszniki idealnie przylegają do twarzy, nie uciskają, a specjalna wkładka w okolicy nosa absorbuje wstrząsy i zapewnia wysoki komfort.

Nie znalazłeś rozmiaru lub koloru? ZAPYTAJ

Więcej szczegółów

245,18 zł brutto

-18%

299,00 zł brutto

Opis produktu

Marka Julbo zastosowała w tym modelu nowoczesną soczewkę poliwęglanową. Materiał ten cechuje się wyjątkową lekkością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Trzecia kategoria przyciemnienia zda doskonale egzamin w słoneczne letnie dni.

Okulary damskie Julbo MonteRosa 2 - SP3CF zostały wyposażone w soczewkę Spectron 3. Wykonano ją z lekkiego i wytrzymałego poliwęglanu. Jej przepuszczalność światła na poziomie 13% idealnie sprawdzi się w słoneczne i bezchmurne dni, zapewniając nam wysoki komfort widzenia i zwiększony kontrast obrazu.

Okulary damskie Julbo MonteRosa 2 - SP3CF  są wyjątkowo lekkie i dlatego polecane są podczas długiego trekkingu. Elastyczny nosek absorbuje wstrząsy, zapewniając komfort w trakcie aktywności. Profilowane zauszniki dobrze przylegają do głowy, zapewniając okularom odpowiednią stabilność, ich miękki materiał nie przykleja się do włosów. Zdejmowane osłony pozwalają na wysoki poziom ochrony przed bocznym oślepieniem, po ich ściągnięciu okulary przyjmują bardziej "oficjalną" wersję, co uzasadnia korzystanie z nich na co dzień .

Okulary Julbo MonteRosa 2 - SP3CF - najważniejsze cechy:

  • Soczewki wykonane z wytrzymałego i lekkiego poliwęglanu;

  • Soczewka kategorii trzeciej charakteryzuje się przepuszczalnością światła VLT 13%;

  • Profilowane oprawki dobrze przylegają do twarzy;

  • Ekskluzywny materiał oprawek jest miękki i nie klei się do włosów;

  • Zdejmowane boczne osłony;

  • Wkładka antywstrząsowa na nosku;

  • Szerokość i rozstaw soczewek to odpowiednio 54 i 15 mm;

  • Długość zauszników 125 mm;

Specyfikacja techniczna:

Symbol oryginalny produktu

J5421121

Kolor

szary

Płeć

Damskie

No-code

Nie

Outlet

Nie

Aktywności

Trekking, Turystyka piesza / Hiking

Produkty powiązane